Profesjonalne chłodzenie hal i magazynów

Branży logistycznej i produkcyjnej proponujemy na sezon letni serię profesjonalnych klimatyzerów ewaporacyjnych MASTER, które niskim kosztem zapewniają wysoki komfort pracy w upalne dni. Technologia ewaporacji jest znana i stosowana na świecie od lat.

Podstawową zaletą tych urządzeń jest niskie zużycie energii oraz prosta instalacja. Klimatyzery mogą pracować w otwartej przestrzeni, a w pomieszczeniach nie ma konieczności zamykania okien lub drzwi, co w przypadku hal produkcyjnych lub magazynowych jest bardzo istotne. Warto podkreślić także, że stały przepływ świeżego powietrza skutecznie eliminuje zanieczyszczenia produkcyjne, spaliny, kurz, i inne mikroorganizmy szkodliwe dla zdrowia.

W ofercie MASTER posiadamy klimatyzery przenośne i stacjonarne. Te pierwsze są chętnie stosowane ze względu na dużą mobilność i możliwość wykorzystania w wielu miejscach w zależności od potrzeb. Klimatyzery stacjonarne z serii BCF polecamy zwłaszcza do chłodzenia dużych obiektów – zamontowane na zewnątrz budynku doprowadzają kanałami wentylacyjnymi duże ilości świeżego, odfiltrowanego powietrza zapewniając zdrowe i przyjemne środowisko pracy.

Zachęcamy również do zapoznania się z szeroką ofertą wentylatorów MASTER. Zarówno modele stropowe, jak i przenośne zapewnią stałą cyrkulację powietrza. Wszystkie nasze produkty są produkowane z najwyższej jakości komponentów, a ich trwała i solidna konstrukcja pozwala na długie, bezawaryjne stosowanie w najtrudniejszych nawet warunkach.